Обявиха часа на финала ЦСКА – Арда, както и цялата програма до края на сезона

Спортно-техническата комисия към БФС публикува програмата до края на сезона в Първа лига и Втора лига. Мачовете от елита се завръщат в понеделник 3 май, когато един срещу друг се изправят ЦСКА и Арда. Двата тима ще спорят и във финала за Купата на България, който ще е с начален час 19:30 на 19.05 (сряда).

Баражът за евроучастие догодина ще се изиграе на 27 май (четвъртък), а ден по-късно е и баражът за оставане в efbet Лига.

Ето и цялата програма:

  • Приема предложената програма за провеждане на финала за купа България, както следва:

Финал купа България

19.05/сряда/ Арда Кж ЦСКА 19.30 Диема спорт
  • Приема предложената програма от 27-ми до 32-ри кръг на Първа лига,  както следва:

27 -1 кръг Първа шестица

03.05/понеделник/ ЦСКА Арда Кж 20.15 Нова спорт
04.05 /вторник/ Локомотив Пд ЦСКА 1948 17.30 Диема спорт
Лудогорец Берое 19.45 Диема спорт

 

27 -1 кръг  Плейофи група А

05.05 /сряда/ Черно море Ботев Пд 17.30 Диема спорт
Царско село Левски 19.45 Диема спорт

 

27 -1 кръг Плейофи група Б

03.05/понеделник/ Ботев Вр Етър ВТ 15.45 Диема спорт
Славия Монтана 18.00 Диема спорт

 

28 -2 кръг Първа шестица

07.05/петък/ Берое Арда Кж 17.30 Нова спорт
ЦСКА 1948 ЦСКА 20.00 Диема спорт
08.05 /събота/ Лудогорец Локомотив Пд 17.45 Диема спорт

 

28 -2 кръг  Плейофи група А

09.05 /неделя/ Черно море Царско село 18.30 Диема спорт
Ботев Пд Левски 20.45 Диема спорт

 

28 -2 кръг  Плейофи група Б

06.05/четвъртък/ Монтана Етър ВТ 17.30 Диема спорт
Славия Ботев Вр 19.45 Диема спорт

 

29 -3 кръг Първа шестица

11.05/вторник/ Локомотив Пд Берое 19.30 Нова спорт
12.05 /сряда/ Арда Кж ЦСКА 1948 17.00 Диема спорт
ЦСКА Лудогорец 19.30 Диема спорт

 

29 -3 кръг  Плейофи група А

13.05/четвъртък/ Царско село Ботев Пд 17.30 Диема спорт
Левски Черно море 20.00 Диема спорт

 

29 -3 кръг  Плейофи група Б

10.05/понеделник/ Ботев Вр Монтана 18.00 Диема спорт
Етър ВТ Славия 20.15 Диема спорт

 

30 -4 кръг Първа шестица

15.05 /събота/ Лудогорец Арда Кж 17.30 Нова спорт
Локомотив Пд ЦСКА 20.00 Диема спорт
16.05 /неделя/ Берое ЦСКА 1948 20.15 Диема спорт

 

30 -4 кръг  Плейофи група А

17.05/понеделник/ Ботев Пд Черно море 17.30 Диема спорт
Левски Царско село 20.00 Диема спорт

 

30 -4 кръг  Плейофи група Б

14.05/петък/ Етър ВТ Ботев Вр 17.30 Диема спорт
Монтана Славия 20.00 Диема спорт

 

31 -5 кръг  Плейофи група А

20.05/четвъртък/ Царско село Черно море 17.30 Диема спорт
Левски Ботев Пд 20.00 Диема спорт

 

31 -5 кръг  Плейофи група Б

18.05/вторник/ Етър ВТ Монтана 17.30 Диема спорт
Ботев Вр Славия 20.00 Диема спорт

 

31 -5 кръг Първа шестица

22.05 /събота/ ЦСКА Берое 20.00 Нова спорт
Арда Кж Локомотив Пд 20.00 Диема спорт
ЦСКА 1948 Лудогорец 20.00 Диема спорт

 

32 -6 кръг  Плейофи група А

23.05/неделя/ Ботев Пд Царско село 20.00 Диема спорт
Черно море Левски 20.00 Диема спорт

 

32 -6 кръг  Плейофи група Б

21.05/петък/ Монтана Ботев Вр 20.00 Диема спорт
Славия Етър ВТ 20.00 Диема спорт

 

Баражи

27.05 /четвъртък/ Бараж за Лига Европа 20.00
28.05/петък/ Бараж за Първа лига 20.00
  • Приема предложената програма от 31-ти до 34-ти кръг на Втора лига, както следва:

м.май

XXXI кръг 18.00

06.05/четвъртък/ Локомотив Сф Янтра Гб 15.00 Диема спорт
07.05 /петък/ Миньор Пк Хебър Пз 13.45 Диема спорт
Спортист Своге Лудогорец ІІ
Локомотив ГО Созопол
08.05/събота/ Литекс Струмска слава
Нефтохимик 1962 Септември Сим
Пирин Бл Септември Сф 20.30 Диема спорт
Добруджа почива

XXXII кръг 18.00

11.05 /вторник/ Хебър Пз Добруджа 17.00 Диема спорт
Лудогорец ІІ Локомотив ГО
12.05 /сряда/ Септември Сф Спортист Своге 14.30 Диема спорт
Янтра Гб Миньор Пк
13.05/четвъртък/ Созопол Нефтохимик 1962 15.00
Септември Сим Локомотив Сф 15.00
Струмска слава Кариана
Литекс и Пирин Бл Почиват

XXXIII кръг 18.00

14.05/петък/ Пирин Бл Струмска слава 19.00
15.05/събота/ Локомотив ГО Спортист Своге 15.00 Диема спорт
16.05/неделя/ Добруджа Янтра Гб 15.30 Диема спорт
Литекс Хебър Пз 17.45
Локомотив Сф Созопол 17.45
Миньор Пк Септември Сим
Нефтохимик 1962 Лудогорец ІІ
Септември Сф Почива

XXXIV кръг 17.00

21.05 /петък/ Септември Сф Локомотив ГО
Спортист Своге Нефтохимик 1962
Лудогорец ІІ Локомотив Сф
Созопол Миньор Пк
Септември Сим Добруджа
Янтра Гб Литекс
Хебър Пз Кариана
Пирин Бл, Стр. слава почиват

Leave a reply