кротоне

Специя с късен обрат над последния Кротоне, Гълъбинов влезе в края (ВИДЕО)

Специя обърна Кротоне в края и стигна до успех като домакин с 3:2 в двубоя от 30-ия кръг на Серия А. Българският национал Андрей Гълъбинов се появи в игра в 84-ата минута, когато резултатът беше 1:2.

Специя събра 32 точки в актива си и се изкачи на 14-ата позиция в класирането, а Кротоне е на дъното с 15 точки.

Кротоне поведе в резултата в 40-ата минута със страхотен гол от воле на Кофи Джиджи. В 63-ата минутиа Даниеле Верде върна Специя в мача.

В 78-ата минута Николо Дзанелато пусна към Сими, който се разписа във вратата на домакините, за да даде аванс на своя тим.

Минута преди края на редовното време Джулио Маджоре бе оставен непокрит в наказателното поле и се разписа за 2:2. В добавеното време на срещата Ардиан Исмайли стреля с глава, топката се отби в напречната греда и попадна в Ерлич, който донесе трите точки на Специя.