белоти торино

Белоти донесе важен успех на Торино над Удинезе

Торино стигна до минимална победа като гост с 1:0 над Удинезе в двубой от 30-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в срещата вкара Андреа Белоти.

Първата по-опасна ситуация в двубоя дойде в 34-ата минута, когато топката стигна до Науеб Молина на границата на наказателното поле след рикошет, но играчът на Удинезе я прати над вратата.

В 60-ата минута “биковете” получиха дузпа за нарушение на Арслан. Зад топката застана Андреа Белоти, който не остави шансове на вратаря на Удинезе.

В 71-ата минута реферът получи сигнал от ВАР арбитрите да преразгледа ситуация за възможна дузпа за Удине. Такава обаче не бе отсъдена.

Със спечелените три точки Торино събира актив от 24 на 17-ата позиция. Удинезе е на 12-о място във временното класиране с 33.